Klikněte pro nastavení vyššího kontrastu zobrazení Klikněte pro nastavení velikosti textu

Sběr papíru

Zveřejněno: 13.4.2023

SBĚR STARÉHO PAPÍRU

Díky dobrým zkušenostech z předchozích let organizuje základní škola také letos sběr starého papíru. Po domluvě se zástupcem firmy RECYCLING, Trstěnická 932, ( křižovatka pod průmyslovou zónou v Litomyšli), je zde otevřen do konce května účet, na který jsou ve prospěch naší školy přičítány kilogramy starého papíru i kartónů. Chceme tímto požádat a vybídnout ke spolupráci všechny občany Čisté. Pokud máte možnost, nejste lhostejní a chtěli byste podpořit naší školu, odevzdejte, prosíme, papír místo do kontejneru do sběrny. Obsluze pouze nahlásíte, že je Váš sběr určen pro školu v Čisté. Takto získané finance budou použity ve prospěch čisteckých školáků.

Všem anonymním občanům Čisté, kteří si dají tu práci a sběr pro naši školu odevzdají, patří velký dík !

Banner programu Investice do rozvoje vzdělávání
Logo programu Ovoce do škol